{הכל אודות ד

{הכל אודות ד

{הכל אודות ד

Blog Article

הערות מפורטות על ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים


עשויים בדרך כלל מאקריליק או מחרסינה יציבותיציבות, מונעות אובדן עצםלא כל כך יציבות, עלולות להוביל לאובדן עצם לאורך זמן.תחזוקהמצריכים צחצוח שוטף וחוט דנטלי, בדיוק כמו שיניים טבעיותתותבות מסורתיות צריך להסיר ולנקות בנפרדעלותדורשים גם השקעה גבוהה יותר מראשזולות יותראורך חייםיכולים להחזיק מעמד שנים רבות עם טיפול נאותהחלפה כל כמה שנים ד"ר פאלו מאלו שהיה רופא שיניים עקב אחרי מטופליו ושם לב כי עיקר העומס לאחר השתלת שיניים מתחלק בין ארבעה שתלים, שני שתלים בקדמת הפה ושני שתלים בחלק האחורי של הפה.על סמך תוצאות המעקב פיתח דוקטור מאלו את השיטה הייחודית שבה הוא מחדיר אל עצם הלסת הקדמית שני שתלים בזווית ישרה ושני שתלים בחלק האחורי של הפה בזווית של ארבעים וחמש מעלות .


שיטה זו מתאימה ל-: ולא יכולים לעבור השתלת שיניים קלאסית, בלי להמתין תקופה ארוכה בין שלב לשלב ולחכות עד אשר השתלים יתאחדו עם עצם הלסת ואפשר יהיה לבנות עליהם את הכתרים. שלא יכלו בעבר לעבור טיפולי השתלות שיניים - טיפול בנסיגת חניכיים (https://tonys-superb-site-77ba57.webflow.io/).עד לפיתוח השיטה החדשה, מטופלים חסרי צפיפות עצם לא יכלו לעבור טיפולי השתלה מאחר ועצם הלסת שלהם לא הייתה מספיק חזקה כדי לעגן בתוכה את השתל ביציבות


כמו הרבה דברים חדשים גם השתלת שיניים בשיטת אול און פור הרימה הרבה גבות בין קהילת רופאי השיניים, אך כבר כעבור מספר שנים המציאות לימדה כי השתלת השיניים בשיטה זו מוצלחת לא פחות משיטת ההשתלות הקלאסית, שיטה עם יתרונות רבים ועם אחוזי ההצלחה גבוהים, תשעים ושבעה אחוזי הצלחה.שיעורי ההצלחה הגבוהים הביאו לכך שמרפאות שיניים רבות בעולם וגם בישראל אימצו את השיטה ורואים בה את אחת מהשיטות המרכזיות והמוצלחות להשתלת שיניים המתאימה כמעט לכל אחד בכל גיל ובכל מצב.


עקירת שןהקצעת שורשים
בעבר טיפול השתלת שיניים היה מיועד לאנשים שיש להם מספיק עצם בלסת העליונה – באורך של לפחות שישה מילימטר ורוחב של לפחות ארבעה מילימטר. ישנם רבים הסובלים ממחסור בעצם, בין השאר בגלל שימוש ממושך בתותבות הגורמות לספיגה מואצת של עצם הלסת. מטופלים שלא היה להם מספיק עצם בלסת העליונה לא יכלו לעבור השתלת שיניים, או שנאלצו לעבור תהליכים מורכבים כמו הרמת סינוס פתוחה, הרמת סינוס סגורה או השתלת עצם. דלקת חניכיים.כיום, יש לכך פתרון – השתלת שיניים ביום אחד באמצעות שתלים זיגומטיים


חמשת החדשות העירוניות האחרונות מ-ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים


שתלים זיגומטיים המכונים גם שתלי זיגומה, הם שתלים דנטליים ארוכים מאוד. אורכו של שתל רגיל הוא 13 מילימטר, בעוד שאורכו של שתל זיגומטי הוא 40 מילימטר. אורכם הרב קבל מידע נוסף מאפשר להחדיר אותם לעצם הלחי הגבוהה (בלטינית עצם הזיגומה) ולא לעצם הלסת, וכך הם מתאימים גם לאנשים הסובלים ממחסור בעצם.בנוסף לכך, שתלים זיגומטיים מיועדים גם למי שסובלים מפנאומטיזציה של הסינוסים.


ניתוח חניכייםעקירת שן


בעקבות התרחבותם של הסינוסים, אין מקום להחדרת שתלים דנטליים. במקרה כזה, רופא השיניים יכול להשתמש בשתלים זיגומטיים ללא הצורך לעבור תהליכים כירורגיים של הרמת סינוס כמו הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה.שתלים זיגומטיים מתאימים לכל מי שסובל ממחסור בשיניים ואינו מעוניין בשיניים תותבות שנראות מלאכותיות מדי, אינן נוחות ועלולות לגרום לשחיקת חניכיים.


כבר לאחר ההשתלה, רופא השיניים יתקין למטופל שיניים מלאכותיות שאינן נשלפות. שיניים אלו מאפשרות למטופל לאכול כרגיל ללא כאבים ותחושת רגישות, ולקבל חיוך יפה ואסתטי.


נשק סודי ל-ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים  • השתל הדנטלי נחשב כיום לפיתרון הטוב ביותר להשלמת שיניים חסרות ולשיא הקידמה הטכנולוגית בתחום רפואת השיניים. פרוצדורות השתלה התקיימו בצורה או זו אחרת מאז 1970 והגיעו כיום למצב של מדע כמעט מדוייק, עם למעלה מ95% אחוזי הצלחה כלליים.התקנת שתל הטיטניום מתבצעת בפרוצדורה פשוטה והשתל משמש לרופא השיניים כתחליף לשורש השן החסרה ולתמיכה במבנה ובכתר החלופי.

טכנולוגיה זו משתמשת בהדמייה תלת מימדית של הלסתות והשיניים הסמוכות, כדי לאפשר מיקום מדויק של השתלים בפה.מערכת דיגיטלית זו מאפשרת לרופא השיניים לראות את התמונה המלאה ולאבחן בפרוטרוט את כל ההיבטים הקשורים להשתלה המתוכננת, כגון:סריקה של חלל הפה לתכנון מדויק של המיקום, המידות וזווית ההחדרה של השתלים.הליך כירורגי יעיל עם מינימום פגיעה בכלי הדם, הסינוסים והעצבים, ומינימום סיבוכים מיותרים (https://anotepad.com/note/read/m744t388).ייצור מדויק ומותאם להפליא של השתלים - השתלת חניכיים.כל פרוצדורת השתלה מתוכננת על פי מצבו הבריאותי של המטופל כמו-גם על פי מצבו הדנטלי הקיים

Report this page